Komorowski to w ogóle w tym meczu grać nie powienien. O czym Wy dyskutujecie w ogóle. Dostali w kaszkiet i szukają wytłumaczenia tego co się stało w każdy możliwy sposób. Nawet w ten najbardziej zabawny. Nie chcą pogodzić się z tym,że 4-0 nie wzięło się z przypadku. Z Skorża wygrywać będą z Zabrzem a mecze prestiżowe ładnie w kaszkiet
Karnego 99 procent sędziów by odgwizdało.