Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6098
Stary 13.11.2010, 12:38
Komorowski to w ogóle w tym meczu grać nie powienien. O czym Wy dyskutujecie w ogóle. Dostali w kaszkiet i szukają wytłumaczenia tego co się stało w każdy możliwy sposób. Nawet w ten najbardziej zabawny. Nie chcą pogodzić się z tym,że 4-0 nie wzięło się z przypadku. Z Skorża wygrywać będą z Zabrzem a mecze prestiżowe ładnie w kaszkiet

Karnego 99 procent sędziów by odgwizdało.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 13.11.2010 o godz. 12:44.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując