Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6093
Stary 13.11.2010, 12:11
legion18 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Panowie obiektywni poczytajcie sobie też o panu Leszku Saksie, zatrzymanym w aferze korupcyjnej, który odpowiedzialny był za obsadę sędziów w ekstraklasie i był pracownikiem...telefoniki.
Ile razy można tłuc to samo? Saks nie był pracownikiem Tele-foniki, tylko fabryki kabli w Ożarowie. Cupiał kupił Ożarów, by pozbyć się konkurencji - zamknął zakład i zwolnił pracowników. Nie wiem, na jakiej podstawie Saks miałby być "wdzięczny" Cupiałowi i Wiśle za upadek Ożarowa...

Z drugiej strony sugerowanie, że Cupiał miał wydać kilkaset milionów złotych, by podkupić Saksa jest też absurdalny Sędziów można było kupować znacznie taniej.

Mało tego, sprawa Saksa została tak rozdęta przez media, że potem przez 2 lata każdy sędzia 2 razy się zastanowił, zanim podyktował dla nas karnego. W efekcie były kuriozalne sytuacje, jak mecz z GKS Katowice, gdzie Żurawskiego wycięto równo z trawą bez piłki, a sędzia udawał że tego nie widzi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując