|
polska.mysl.szkoleniowa twoje wywody filozoficzne sa do ch**a niepodobne.
Był dobry mecz?
Był.
Poprawiła się gra?
Poprawiła
Prognozuje to na lepszą grę w przyszłości?
Prognozuje
No to na kiego mam się zastanawiać co jakiś wwf sobie mruczy na forum. Jakbym miał się każdym w twoim mniemaniu indywidualistą przejmować to bym zwariował..
Ostatnio edytowane przez Mixu : 13.11.2010 o godz. 12:06.
|