Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36229
Stary 13.11.2010, 11:57
Co do Łobo. Jakbyście czasem bywali na MESIe (jak nie miał kontuzji), to byście zobaczyli jakie ten gość ma możliwosci: uderzenie z dystansu, dośrodkowanie na milimetry itp. Brakuje mu przede wszystkim pełnego przepracowanego okresu przygotowawczego, szczęścia (do kontuzji) i meczów... I nie pier.... mi tu, że na tle MESY to każdy by dobrze wyglądał, bo to z kim grasz nie ma nic do tego, czy potrafisz celnie dośrodkować/strzelić.

Jezeliby się zgodził na obniżenie kontraktu, to powinien zostać.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując