Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3137
Stary 13.11.2010, 11:54
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post

Przecież wysoko pokonaliśmy Lechię, a potem wysoko przegraliśmy z Lechem. To idealny przykład. Z przed miesiąca.

Ten trener wyznaczył sobie b. ambitne zadanie i będzie ciężko mu je zrealizować. Ale jeżeli zarząd w niego wierzy, to powinien mu dać czas i dopiero po jego upływie rozliczyć. Ale wtedy już bez sentymentów.
Równie dobrze ten mecz mogliśmy przegrywać 4-0 w pierwszej połowie. Zresztą wszyscy zawodnicy i trener chłodzili gorące głowy. W tym meczu mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu.
Co do meczu w Poznaniu, to widziałem tę samą drużynę jak w meczu z Lechią. Z tym, że bardziej bojaźliwą.
A mecz z Legią. Sam widziałeś, że ten mecz był zupełnie inny niż z drużyną z Gdańska.
Odpowiedz cytując