Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
19177
13.11.2010, 11:52
potrzebowalbym zdj z pierwszych derbów na Kaluzy po dlugiej przerwie mianowicie chodzi mi o transparent "nigdy nie ufaj żydówce" z góry dziękować
gerardinho91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gerardinho91
Znajdź inne posty napisane przez gerardinho91