Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
3135
13.11.2010, 11:47
Czekam na mecze z Lubinem a przede wszystkim Arką i Polonią. Jedno dobre spotkanie na 3-4 kolejki to troche za mało. Jak wygra ostatnie 3 mecze rundy, to moze uratuje jeszcze ten sezon.
Filippo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Filippo
Znajdź inne posty napisane przez Filippo