Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3135
Stary 13.11.2010, 11:47
Czekam na mecze z Lubinem a przede wszystkim Arką i Polonią. Jedno dobre spotkanie na 3-4 kolejki to troche za mało. Jak wygra ostatnie 3 mecze rundy, to moze uratuje jeszcze ten sezon.
Odpowiedz cytując