Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3130
Stary 13.11.2010, 11:07
wwf widzę że dla Ciebie nie ma znaczenia że Ci ludzie zaczynają się zgrywać dopiero bo wcześniej niby kiedy mieli...
grają inną taktyką więc trzeba czasu tak czy siak na to żeby ta cała 11 trybiła..
Masz racje zamilcz do końca sezonu pozwól trenerowi przepracować zimę może dadzą mu jeszcze jakiś piłkarzy a nie SZROT.. i wtedy oceń. Mam nadzieję że jeśli trener pokaże że ma smykałkę do tego to przyznasz się do błędnej i zbyt szybkiej oceny jego pracy.


Odpowiedz cytując