Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36228
Stary 13.11.2010, 11:04
Teoretycznie wszystkoich piłkarzy można chwalic po wczorajszym meczu , jednak poszczególnych zawodnikach trzeba oceniać przez pryzmat całego sezonu .
Nie mówie tutaj o kwestii np zgrania z innymi zawodnikami , ale o kwestiach indywidualnych . Chavez pokazuje że jego problemy były związane z aklimatyzacją , jednak Bunoza , jak popełniał dziecinne błedy , tak dalej ma z nimi problemy .

Zdecydowanie Wisłę stać na lepszego stopera niż Bunoza , lepszego lewego obrońcę niż Paljic, stabilniejszego gracza niż Jirsak który jeśli zagra z Zagłębiem to powinien zaliczyc w swoim stylu bezbarwny mecz , przeplatając dobrym .


To że Łobodzinskiego trzeba sie pozbyć wie każde dziecko . Ma prawie najwyższy kontrakt w drużynie , a daje jej mniej niż nic . Juz nawet Garguła zaczął dobrze grac , choc i sam w to nie wierzyłem .

Wiśle potrzebne są wzmocnienia , z tym się zgodzi każdy , jednak kadra nie może liczyc 30 graczy i z paroma osobami trzeba się pożegnać , według mnie powini to być :
Kowalski , Łobodziński , Jirsak ( chyba że do końca rundy będzie gral jak z Legią ) , Branco ( lepiej zainwestowac w zdolnego młodego Polaka niz trzymać takich zawodników na ławce ) , Cleber pewnie skończy kariere a i Żurawski powinien zmienić ławkę na trenerską .
Odpowiedz cytując