Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
3128
13.11.2010, 11:02
wwf
napisał(a):
Oj jakie to miłe uczucie być gwiazdą forum, chociaż przez kilka dni.
Nie wiem jak się będziesz z tym czuł ale dla mnie jesteś forumowym idiotą i nie przez kilka dni, a dożywotnio.
westersyl