serek.c2 napisał(a):

Ameryki nie odkryłeś, z jego zarobkami stać go na wszystko
|
on przede wszystkim nie ma wrodzonej wydolności, którą ma np. Kirm i dlatego nie będzie robił przewagi w naszym systemie... wolałbym żeby się go pozbyli akurat... może chociaż jakieś wypożyczenie?