szprotson napisał(a):

|
wwf- mądrze prawisz, jeśli spojrzeć by na to z Twojej perspektywy...
|
...to na Reymonta powinniśmy mieć taki skład jak Barcelona, Real... albo minium ManU lub Chelsea
A to niestety tylko drużyna złożona z kilku darmowych z łapanki, paru za 200.000 ojro i kilku wywodzących się z drużyn młodzieżowych
WWF - radze Ci poćwiczyć troche i spróbować przebiegnąć 100 metrów w 6 sekund
