Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 13.11.2010, 10:29
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wwf- mądrze prawisz, jeśli spojrzeć by na to z Twojej perspektywy...
...to na Reymonta powinniśmy mieć taki skład jak Barcelona, Real... albo minium ManU lub Chelsea

A to niestety tylko drużyna złożona z kilku darmowych z łapanki, paru za 200.000 ojro i kilku wywodzących się z drużyn młodzieżowych

WWF - radze Ci poćwiczyć troche i spróbować przebiegnąć 100 metrów w 6 sekund
Odpowiedz cytując