Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19173
Stary 13.11.2010, 10:16
Witam.
Wczoraj będąc na meczu robiłem zdjęcia oprawy, po dwóch zdjęciach na telefonie wyskoczył mi napis ,,błąd zapisu, ponów próbę''. Dzisiaj chciałem obejrzeć zdjęcia a na telefonie mam jedno ze stu paru. Telefon to Nokia 5230.
Miał ktoś taki problem i czy zdjęcia da się jakoś odzyskać?
Odpowiedz cytując