Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6088
Stary 13.11.2010, 10:15
Cracovia to są zwykli frajerzy bo jak inaczej nazwać to co się wczoraj stało? Jakby Wojciechowski był właścicielem to wole sobie nie wyobrażać co by się stało z Matusiakiem po takim meczu Tam to by musiało dojść do cudu, żeby się utrzymali, gdyż nie dojść, że sami musieli by z 3/4 meczów na wiosne wygrać to jeszcze musiały by się znaleźć inne zaspoły które będą co chwile przegrywać. Biorąc pod uwagę wyrównanie drużyn i to, że każdy jest w stanie wygrać z każdym, drugi czynnik wydaje się być niemożliwy, a co za tym idzie Szatałow runde wiosenną może potraktować czysto treningowo jako przygotowanie do rywalizacji w 1 lidze.
Odpowiedz cytując