Wyświetl pojedynczy post
mobik88
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3124
Stary 13.11.2010, 10:04
I co dalej będziecie na trenerze psy wieszać?
Na pewno po tym meczu nie można być pewnym że bedziemy tak grac wszystkie mecze, ale będzie coraz lepiej, małą łyżeczką a stale. Zobaczycie że po zimie Wisła będzie wyglądać jeszcze lepiej. Robert to gość który ma łeb (czyt. głowę) na karku i po całym okresie przygotowawczym Wisła na wiosnę będzie walczyć o mistrza.
Odpowiedz cytując