Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36222
Stary 13.11.2010, 07:20
Przydałoby nam się wykupienie Chaveza dla stabilizacji(zeby było wiadomo na kim budujemy obronę na sezon 2010/2011), środkowy obrońca (np. Bordachov z Bate, akurat jest chyba lewonożny), lewy obrońca, srodkowy pomocnik, skrzydłowy i napastnik.

Trzeba sypnąć kasą

Jak widać Jirsak raczej sobie zapewnił tą asystą pozostanie na kolejną rundę. Natomiast Łobodzinski chyba do odstrzału tylko jak go wytransferować?
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 13.11.2010 o godz. 09:26.
Odpowiedz cytując