Przydałoby nam się wykupienie Chaveza dla stabilizacji(zeby było wiadomo na kim budujemy obronę na sezon 2010/2011), środkowy obrońca (np. Bordachov z Bate, akurat jest chyba lewonożny), lewy obrońca, srodkowy pomocnik, skrzydłowy i napastnik

.
Trzeba sypnąć kasą
Jak widać Jirsak raczej sobie zapewnił tą asystą pozostanie na kolejną rundę. Natomiast Łobodzinski chyba do odstrzału tylko jak go wytransferować?