|
Spidey to się chyba tutaj kiedyś krecił nawet. Zawsze był napinaczem.
Antydoping? Serio? Z 4 razy jakieś przyśpiewki poszły na cały stadion ( bo o rożnych januszach co próbowali kogoś zainteresować tym ze umieją krzyknąć JEBAĆ LEGIE nie wspomnę).
Mam rozumieć że na wiosnę na Ł3 ani jednej bluzgi na Wisłę nie będzie?
Obawiałem sie dużo gorszego dopingu, myślałem ze w związku z tym ze przyjdzie pleno kibiców meczy Wisla-Legia, będzie pełno antydopingu (podjarać się przed kumplami ze się umie przeklinać). Było jak należy.
|