wwf jesli dla Ciebie 1 bramka to przypadek to chyba sobie jaja robisz jakies ........... swietne dosrodkowanie i piekne wykonczenie. Ty myslisz ze bramki strzela sie tylko z 5 m i wtedy to nie jest przypadek

wez sobie ogladnij troszke inne ligi i zobacz jakie tam bramki padaja.......