Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3122
Stary 13.11.2010, 03:52
wwf jesli dla Ciebie 1 bramka to przypadek to chyba sobie jaja robisz jakies ........... swietne dosrodkowanie i piekne wykonczenie. Ty myslisz ze bramki strzela sie tylko z 5 m i wtedy to nie jest przypadek wez sobie ogladnij troszke inne ligi i zobacz jakie tam bramki padaja.......
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując