Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#785
Stary 13.11.2010, 03:26
Obejrzałem sobie mecz jeszcze raz "na spokojnie" i muszę przyznać,że w ogóle się nie zgadzam z tym medialnym bełkotem co się pojawił zaraz po meczu. Wszyscy na portalach , internetowych wydaniach dzienników piszą tylko o tym,że Legia zagrała słabo. Co za denny przekaz. Moim zdaniem w tym meczu to Wisła zagrała zaskakująco dojrzale, bardzo konsekwentnie , szybko operując piłką , dodatkowo widać było ,że Maaskant świetnie ustawił zespół do obrony plus przejście z obrony do ataku , do tego pressing , asekuracja. Bardzo dobrze indywidualnie zagrało wielu zawodników (Chavez, Czikosz -szczęka opada co oni robili). Jak się ogląda drugi raz meczu już bez emocji widać wiele plusów w grze Wisły. Fajnie byłoby podtrzymać taką formę. Oby tak dalej Panowie.
Odpowiedz cytując