|
dajcie sobie spokój z wwf...przejebiemy z Lubinem(co jest możliwe) i będzie robił za mesjasza
Jest jak jest. ostatnie wyniki są całkiem całkiem a Maaskant dołączył do tych nielicznych który zdobył kałużę.Tyle że nadal nasza gra pozostawia bardzo dużo do życzenia i tak jak po serii remisów i porażek, tak jak po 1-4 z Wronkami, tak i po derbach, Widzewie,Lechii,Legii - apeluje o spokój i wyrozumiałość względem Maaskanta.
Fajnie też było by go w końcu wesprzeć a nie tylko Maciusia aka 0-1 z Lechem,0-1 z Legią , 0-1 z parchami.No i 0-4 z nami.
|