|
Senior Member
Offline
|
#3120

13.11.2010, 02:03
|
wwf napisał(a): 
Dla świętego spokoju i nie denerwowania was, dam sobie spokój z tym tematem do końca sezonu. Skoro większość chce Maaskanta do końca sezonu, to nie będę robił z siebie głupka w tym temacie na forum.
|
Amen......
|
|