Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8304
Stary 13.11.2010, 01:51
- Rozpieszczamy ostatnio kibiców. Pięć goli z Lechią, teraz cztery z Legią, oby takich meczów więcej. Tabela robi się płaska, mamy jeszcze trzy spotkania i chcemy zdobyć w nich całą pulę. Od poniedziałku jesteśmy myślami już przy Zagłębiu Lubin - powiedział pomocnik Wisły.

Szkoda że nie wspomniał o 4 bramkach Amiki Mam tylko nadzieję że nasi piłkarze nie popadną w samozachwyt po tym meczu i że Zagłębie nie sprowadzi nas na ziemie...
Odpowiedz cytując