Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6057
Stary 12.11.2010, 23:54
0 22 napisał(a):Wyświetl post
P.S. Jedna dość kontrowersyjna uwaga. W telewizji wyraznie widać, że Komorowski trafia w piłkę, a nie w Kirma. Owszem wszedł jak drwal, ale jednak w piłę. Nic na to nie poradzę, więc pretensje nie do mnie.
I jakie ma to znaczenie że trafia w piłkę? Że mu nogi nie złamał bezpośrednio? Wszedł jak pojeb, na czerwoną kartę, samo trafienie czy nie trafienie w piłkę to drugorzędna sprawa, która w ocenie tej sytuacji nie ma najmniejszego znaczenia.

5 cm w tą lub w tą i Kirm chodziłby o kulach przez pół roku.

Macie rzeźników w drużynie i dopóki sędziowie im będą pozwalać na to co robią to będą kosić równo z trawą. Komorowski, Borysiuk to przypadki na równi z Cionkiem z Jagi.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując