0 22 napisał(a):

|
P.S. I serdeczne dzięki za LTSK i parę razy legła - jedyne co powodowało dziś uśmiech.
|
LTSK nie pamiętam, żeby było, być może mam słabą pamięć. Legła była, ale w ilościach akurat w raz na mecz dwóch nie przepadających za sobą drużyn. Także "szpila" Ci nie wyszła.
Dzisiejsze zwycięstwo smakuje wyjątkowo dobrze ze względu na kuriozalną decyzję Komisji Ligi. Ciężko coś wyrokować na przyszłość. Najpierw blamaż w meczu z Amicą, potem cud w hipermarkecie, a teraz deklasacja Legii.