Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 12.11.2010, 23:38
Dubi napisał(a):Wyświetl post

PS. Nie sądziłem ze WIELEBNY PAN SKORŻA zachowa się w ten sposób, ŻAL człowieka. Tyle w temacie.
A co Ty po nim się spodziewałeś ? To LEGIONISTA. Jak dla mnie zupełnie niepotrzebne i wręcz nie na miejscu było to pozdrawianie go z trybun.
Odpowiedz cytując