Dubi napisał(a):

PS. Nie sądziłem ze WIELEBNY PAN SKORŻA zachowa się w ten sposób, ŻAL człowieka. Tyle w temacie.
|
A co Ty po nim się spodziewałeś ? To LEGIONISTA. Jak dla mnie zupełnie niepotrzebne i wręcz nie na miejscu było to pozdrawianie go z trybun.