Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6046
Stary 12.11.2010, 23:22
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Tutaj to Cię jednak poniosło. My mamy to szczęscie, że się nie łapiemy do pucharów i nie ma hm ponadczasowych wpadek
Ty nie poniesiony !

Cytat:
To najwyższa porażka Legii od 0-6 z Valencią w Pucharze UEFA w 2001 roku!
Dziękuję !

Komorowski po ataku wyprostowanymi nogami na Kirma powinien dostać dwie czerwone kartki
i z sześć kolejek wakacji - reszta jak to w meczu walki.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując