0 22 napisał(a):

Ale tego karnego w odpowiednim momencie - gdy spiskowcy będą ryczeć, że karny z kapelusza przeciwko Wiślę - przypomnę 
P.S. I serdeczne dzięki za LTSK i parę razy legła - jedyne co powodowało dziś uśmiech.
|
Karnego nie było ale nawet na coś takiego trza sobie zapracować=akcja i sam na sam a co do LTSK i Legły - gratulacje dla prowadzących doping że wyczuli proporcje
Jedynie Maćkowi trza było podziękować w 85 a nie 5 minucie
ps
http://legia.net/wiadomosci,39283-na...od_31_lat.html
kto by przypuszczał że od moich urodzin nie przegraliście wyżej
