Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6043
Stary 12.11.2010, 23:15
0 22 napisał(a):Wyświetl post

Ale tego karnego w odpowiednim momencie - gdy spiskowcy będą ryczeć, że karny z kapelusza przeciwko Wiślę - przypomnę

P.S. I serdeczne dzięki za LTSK i parę razy legła - jedyne co powodowało dziś uśmiech.
Karnego nie było ale nawet na coś takiego trza sobie zapracować=akcja i sam na sam a co do LTSK i Legły - gratulacje dla prowadzących doping że wyczuli proporcje

Jedynie Maćkowi trza było podziękować w 85 a nie 5 minucie

ps
http://legia.net/wiadomosci,39283-na...od_31_lat.html

kto by przypuszczał że od moich urodzin nie przegraliście wyżej
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 12.11.2010 o godz. 23:17.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując