legion18 napisał(a):

|
Wolfy chyba, że o tych "najważniejszych kibicach" to masz na myśli komisję ligi, i wasze płacze zawsze pokrzywdzonych przez świat.
|
Kończąc temat - pokrzywdzeni nie jesteśmy, bo jakoś sobie jednak radzimy. Znacznie lepiej niż Wy - to na pewno...
A to, że piłkarzom Legii wolno więcej i tacy boiskowi chami jak "Łokietek" przez lata pozostawali bezkarni - to po prostu fakt.
Ja mam tak, że do dziś jak sobie pomyślę, że skończony burak Kucharski przespacerował się po leżącym Głowackim i s-syna nawet na jeden mecz nie zawiesili... Pamiętam to uzasadnienie - "bo przeprosił".
Tak więc takie pokazywanie wała innym drużynom jak z Vrodjakiem i Komorowskim nie robi na mnie wrażenia. Po prostu stwierdzam fakt: nie zawiesili choć powinni - który to już raz?
I .... Wam to dało
