|
Co do Garguły zgadzam się , powiem nawet wiecej , ze byl cichym bohaterem tego meczu. Przed meczem bałem się że jak Vrdoljak i Borysiuk wezmą go ze dwa razy w obroty to odechce mu się grać , a tu prosze, wzorowo w rozegraniu , bardzo dobrze w odbiorze i co rownie wazne kondycyjnie nie ustepowal nikomu w polu. Brawo!
|