legion18 napisał(a):

|
Ciekawe co ma nastawienie kibiców do występu piłkarzy
|
Ma, jeżeli są to kibice z Komisji Ligi. No wiesz, zawsze można było prześwietlić ostatni mecz Wisły klatka po klatce, znaleźć cokolwiek i walnąć domiar. Ale ponieważ murowanym faworytem i tak był Wasz klub, to zadowolono się nie zawieszeniem Komorowskiego ( która to już kontrowersyjna sytuacja z piłkarzem Legii w tym sezonie? ). Nie doceniono jednak talentów motywacyjnych Skorży i lipa...
Nie, to nie tak. To jest Komisja Ligi, ale że Komisja Ligi jest z Legii, to się faktycznie można przejęzyczyć
