Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6031
Stary 12.11.2010, 22:52
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co ma nastawienie kibiców do występu piłkarzy
Ma, jeżeli są to kibice z Komisji Ligi. No wiesz, zawsze można było prześwietlić ostatni mecz Wisły klatka po klatce, znaleźć cokolwiek i walnąć domiar. Ale ponieważ murowanym faworytem i tak był Wasz klub, to zadowolono się nie zawieszeniem Komorowskiego ( która to już kontrowersyjna sytuacja z piłkarzem Legii w tym sezonie? ). Nie doceniono jednak talentów motywacyjnych Skorży i lipa...
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
literówki robisz
Legii, Legii ....

.... Komisja



pisz wyraźnie
Nie, to nie tak. To jest Komisja Ligi, ale że Komisja Ligi jest z Legii, to się faktycznie można przejęzyczyć
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.11.2010 o godz. 22:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując