wolfy napisał(a):

[1]Oooo - sędziowie skrzywdzili? Ale nie przejmuj się - Komisja Ligi Was zawsze do serca przytuli.

[2]Przyczyna porażki jest oczywista - najważniejsi kibice Legii po naszych ostatnich żałosnych występach zlekceważyli Wisłę. Gdyby zawiesili Chaveza albo Brożka to mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej, a tak - niespodzianka. No bo to jednak co innego: nie ukarać słabego gracza u "swoich", a zawiesić najlepszego u "tamtych".
Jedyne co mnie martwi, to że pewnie odpowiednie osoby wyciągną wnioski na przyszłość.
Napinka napinką, ale należał się wam taki właśnie blamaż.
|
Po 1 to nie mam zamiaru pisać, żę nas sędziowie skrzywdzili bo błędy były w jedną jak i drugą stronę.
Po 2 to spoko se masz z tą przyczyną porażki

Ciekawe co ma nastawienie kibiców do występu piłkarzy