Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6029
Stary 12.11.2010, 22:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
[1]Oooo - sędziowie skrzywdzili? Ale nie przejmuj się - Komisja Ligi Was zawsze do serca przytuli.



[2]Przyczyna porażki jest oczywista - najważniejsi kibice Legii po naszych ostatnich żałosnych występach zlekceważyli Wisłę. Gdyby zawiesili Chaveza albo Brożka to mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej, a tak - niespodzianka. No bo to jednak co innego: nie ukarać słabego gracza u "swoich", a zawiesić najlepszego u "tamtych".

Jedyne co mnie martwi, to że pewnie odpowiednie osoby wyciągną wnioski na przyszłość.



Napinka napinką, ale należał się wam taki właśnie blamaż.
Po 1 to nie mam zamiaru pisać, żę nas sędziowie skrzywdzili bo błędy były w jedną jak i drugą stronę.
Po 2 to spoko se masz z tą przyczyną porażki Ciekawe co ma nastawienie kibiców do występu piłkarzy
Odpowiedz cytując