Temat
:
WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00
Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa
Offline
#
518
12.11.2010, 21:02
Hm może ja inny mecz oglądam ale z tego co widziałem to Bunoza odzyskał najwiecej piłek z wszystkich piłkarzy na boisku. Robi błędy, nie gra wybitnie, ale tragedii też nie. Bez przesady.
Life is short. Wear your passion!
dziki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziki
Znajdź inne posty napisane przez dziki