Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 12.11.2010, 20:46
JIIIIRSAAAAK I BROOOOŻŻŻŻEEEEKK!!!
Gdzie te płaczki, co byli niezadowoleni z Tomka już przed meczem! Na oceny czeka się do zakończenia spotkania.
Odpowiedz cytując