Temat
:
WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00
Wyświetl pojedynczy post
Robcio
Member
Od: 03.2008
Skąd: Nowy Targ
Offline
#
432
12.11.2010, 19:05
łohohoho no to trenejro zaszalał ze składem
Nie ma co, musimy wygrać, porażka nie wchodzi w grę, Legia aż tak dobrze nie gra, więc nie jest aż takim faworytem jak to ujął Maaskant.
Robcio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robcio
Znajdź inne posty napisane przez Robcio