Wyświetl pojedynczy post
Robcio
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Nowy Targ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 12.11.2010, 19:05
łohohoho no to trenejro zaszalał ze składem
Nie ma co, musimy wygrać, porażka nie wchodzi w grę, Legia aż tak dobrze nie gra, więc nie jest aż takim faworytem jak to ujął Maaskant.
Odpowiedz cytując