|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
|
#416

12.11.2010, 17:32
|
tommiyacht napisał(a): 
a przed chwilą w teleexpresie był zapowiedz meczu , jako hit bla bla , i spiker mowi.. ze w krakowie odbedzie sie mecz gdzie Wisła przegra... to znaczy zagra z Legią..
przejęzyczenie w stylu "podaj mi sól"
|
dokładnie...
jakby ktoś nie widział:
http://www.youtube.com/watch?v=ca1nQa2Feb0
|
|