Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#416
Stary 12.11.2010, 17:32
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
a przed chwilą w teleexpresie był zapowiedz meczu , jako hit bla bla , i spiker mowi.. ze w krakowie odbedzie sie mecz gdzie Wisła przegra... to znaczy zagra z Legią..

przejęzyczenie w stylu "podaj mi sól"


dokładnie...

jakby ktoś nie widział:

http://www.youtube.com/watch?v=ca1nQa2Feb0
Odpowiedz cytując