Temat
:
WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
410
12.11.2010, 17:24
No łatwo nie będzie. Ale mam nadzieję, że klasyk będzie dla Nas
Niestety ja mecz będę oglądał w TV, bo nie udało mi się zdobyć biletu.
Tylko Wisła
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr