polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
"Polityka Legii.." - to chyba było westchnięcie i pomstowanie na tę złą politykę Legii. Ja to tak odebrałem.
|

Polityka Legii...
ale Mierzejewskiego to ja bym widział w Wiśle
Każdy przeczyta to tak jak chce przeczytać.
Chodziło mi tylko o to, że artykuł na wp.pl dotyczy planów transferowych Legii, a wkleiłem to do tematu o Wiśle.
Żadnej polityki nie oceniam! Wszystko z mojej strony!