Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8072
Stary 12.11.2010, 17:20
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
"Polityka Legii.." - to chyba było westchnięcie i pomstowanie na tę złą politykę Legii. Ja to tak odebrałem.

Polityka Legii... ale Mierzejewskiego to ja bym widział w Wiśle

Każdy przeczyta to tak jak chce przeczytać.

Chodziło mi tylko o to, że artykuł na wp.pl dotyczy planów transferowych Legii, a wkleiłem to do tematu o Wiśle.
Żadnej polityki nie oceniam! Wszystko z mojej strony!
Ostatnio edytowane przez Ikki : 12.11.2010 o godz. 17:29.
Odpowiedz cytując