Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#408
Stary 12.11.2010, 17:10
Niech wygra lepszy I mam nadzieję, że bedzie to Wisła. Licze na Riosa za Gargule/Nordina, i mam nadzieję, że Małecki przypomni sobie poprzedni mecz z Legią i zagra tak samo. Do zobaczenia na R22!
Odpowiedz cytując