Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3090
Stary 12.11.2010, 16:37
Żadne ryzyko skoro gramy słabo. Albo bedzie lepiej, albo dalej bedziemy grac slabo Gdybysmy byli wysoko w tabeli a trener chcial cos na sile udoskonalic, co wiazaloby sie z ryzykiem spieprzenia, wtedy owszem.
..
Odpowiedz cytując