Wyświetl pojedynczy post
Południowiec
WISŁA KRAKÓW
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1777
Stary 12.11.2010, 16:18
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Pomalutku, powolutku coraz więcej zaczyna się wyjaśniać w tej sprawie. Osoby związane z Polonią już piszą, że zrobił to Hutnik Warszawa (mówią, że to młoda chuliganka Legii).
Abstrahując od tego wydarzenia ,to Hutnik i Legia to, to samo.Fanatycy z Bielan działają na Hutniku ,ale wszyscy są kibicami Legii.Co wielokrotnie obie strony podkreślały więc różnicy żadnej nie widzę.
A co do osądów to również proponuje dać na wstrzymanie ,zwłaszcza osobą z Wisły ,bo nie mają one o tym wydarzeniu żadnego pojęcia.Forum k.net nie jest żadną wyrocznią,tam każdy szczur pisze co chce.
full of hate
Odpowiedz cytując