|
A jakie znaczenie ma to, że budowaliby jeden? Równie dobrze mogliby go budować z masą niedoróbek i fatalną realizacją inwestycji jak na Reymonta, albo od razu profesjonalnie jak Cracovii.
Nasz stadion jest realizowany nieudolnie i tyle w tym temacie. Gdyby wybrano normalnego projektanta, realizację projektu powierzono odpowiednim ludziom, to by cyrków nie było, a stadion znacznie lepiej dopracowany stałby już dobre 3 lata gotowy. Temu stadionowi nie sprzyjał prezydent i mamy co mamy.
|