|
Bunoza ma dobre przeżuty? Weźcie mnie nie rozśmieszajcie. Jedna piłka mu się udała na 20. Pozostałe 19 to były auty i trybuny. Według mnie jest wręcz przeciwnie, Bunoza fatalnie piłke wyprowadza i ta jedna wrzutka z Cracovią tego nie zmieni. Dodatkowo zgadzam się z tym co napisał Uran235, to nawet nie chodzi o kiksy tylko o to że on nie umie biegać i źle się przedewszystkim ustawia. Co sprawia że inni defensorzy muszą kryć dwóch naraz. Tak było chociażby w Zabrzu gdzie zjebke na forum dostał Brożek. W innych meczach to samo. Ile razy Cikos wbiegał mocno do środka i rozpaczliwie wybijał trudną piłke bo Bunoza gdzieś się zamyślił w strefie gdzie nikogo nie ma.
|