Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#397
Stary 12.11.2010, 15:10
Cytat:
Po za tym miałem wizję
Kirm 8' - Radovic 26', Kucharczyk, 51' - Wisła 1 - 2 Legia
Ja miałem sen, ze wysoko przegramy, ale moje sny zawsze się nie sprawdzają i często jest odwrotnie, więc może tez być też w tym wypadku, czyli wysokie zwycięstwo Wiselki.

Jedno jest pewne.Przegrana powoduje, iż Maaskant będzie miał ultimatum
Odpowiedz cytując