Cytat:
Po za tym miałem wizję
Kirm 8' - Radovic 26', Kucharczyk, 51' - Wisła 1 - 2 Legia
|
Ja miałem sen, ze wysoko przegramy, ale moje sny zawsze się nie sprawdzają i często jest odwrotnie, więc może tez być też w tym wypadku, czyli wysokie zwycięstwo Wiselki.
Jedno jest pewne.Przegrana powoduje, iż Maaskant będzie miał ultimatum