Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8064
Stary 12.11.2010, 14:57
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
A jaką politykę miała Wisła przez ostatnią dekadę? Graliśmy tylko wychowankami? Ja nie widzę nic złego w podbieraniu najlepszych polskich i w polskiej lidze grających piłkarzy - to raz. Nie podoba mi się hipokryzja, przez niektórych tutaj uprawiana - to dwa.
Wskaż zdanie w którym Ikki w jakiś sposób politykę Legii krytykuje bo ja takowego znaleźć nie mogę, jeśli Tobie też się to nie uda to trochę wyluzuj.
Odpowiedz cytując