Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36220
Stary 12.11.2010, 14:35
A tak nieco z innej beczki. Nie moglibyśmy się zainteresować Arboledą (czysto teoretycznie)? Jaka jest dysproporcja pomiedzy jego wymaganiami zarobkowymi, a pensją Łobo?
Dzięki.

PS: Kiedy sie konczy konrakt Mierzejewskiemu z Polonii?
Odpowiedz cytując