Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 12.11.2010, 14:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Kosa? Kosowski zagrał w 13 meczach tylko, po czym rozstał się w niezbyt elegancki sposób z zespołem... Nie przesadzałbym w jego roli jeśli chodzi o te dwa tytuły Skorży...
No i przecież de facto w tych 13 meczach zdobyliśmy tytuł.Wiosną jeszcze wygrywaliśmy ale męcząc się już.Drugi sezon to połączenie mega farta(Lechia) i nieudolności Lecha a trzeci skończył się 7 godzinami bez gola.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując