Konrad. napisał(a):

|
Kosa? Kosowski zagrał w 13 meczach tylko, po czym rozstał się w niezbyt elegancki sposób z zespołem... Nie przesadzałbym w jego roli jeśli chodzi o te dwa tytuły Skorży...
|
No i przecież de facto w tych 13 meczach zdobyliśmy tytuł.Wiosną jeszcze wygrywaliśmy ale męcząc się już.Drugi sezon to połączenie mega farta(Lechia) i nieudolności Lecha a trzeci skończył się 7 godzinami bez gola.