Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19172
Stary 12.11.2010, 14:07
nbp napisał(a):Wyświetl post
a to ciekawe, bo wejdź na www.sts.pl i po prawej stronie zobacz jakie mecze masz. Co prawda to wyniki na żywo, ale jakaś dziwna sytuacja jest.

Bo jeszcze z miesiąc temu mogłem obstawiać polską ekstraklasę na tomasza w sts-ie.

Tylko że te mecze nie były w rubryce PIŁKA NOŻNA -> EKSTRKALASA, tylko jakiś MECZE EXTRA , czy jakaś taka inna nazwa.
Zgadza się poprzedni sezon z tego co pamiętam, w STS była tak oferta, lecz nie była to oferta z STSu a z zagranicznych zakładów bukmacherskich, a treść brzmiała mniej więcej tak:
'' na jakich zakładach firma (zagraniczna nazwa, nie pamiętam ) przegra ze swoim klientami'' - i tu były wypisane mecze ekstraklasy, STS znalazł sposób za pewne chwilowy, żeby obejść chore stawki jakich żądała Ekstraklasa S.A. Mówię chwilowy bo w tej rundzie nie jest to kontynuowane i mecze ekstraklasy zostały wycofane u bukmacherów, nie mówię o zakładach internetowych tylko naziemnych.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując