nbp napisał(a):

a to ciekawe, bo wejdź na www.sts.pl i po prawej stronie zobacz jakie mecze masz. Co prawda to wyniki na żywo, ale jakaś dziwna sytuacja jest.
Bo jeszcze z miesiąc temu mogłem obstawiać polską ekstraklasę na tomasza w sts-ie.
Tylko że te mecze nie były w rubryce PIŁKA NOŻNA -> EKSTRKALASA, tylko jakiś MECZE EXTRA , czy jakaś taka inna nazwa.
|
Zgadza się poprzedni sezon z tego co pamiętam, w STS była tak oferta, lecz nie była to oferta z STSu a z zagranicznych zakładów bukmacherskich, a treść brzmiała mniej więcej tak:
'' na jakich zakładach firma (zagraniczna nazwa, nie pamiętam ) przegra ze swoim klientami'' - i tu były wypisane mecze ekstraklasy, STS znalazł sposób za pewne chwilowy, żeby obejść chore stawki jakich żądała Ekstraklasa S.A. Mówię chwilowy bo w tej rundzie nie jest to kontynuowane i mecze ekstraklasy zostały wycofane u bukmacherów, nie mówię o zakładach internetowych tylko naziemnych.