PvD napisał(a):

niekoniecznie.
Skoro Pasy zgodziły się wymienić "lekkoatletyczne" w centrum miasta za tereny Kabla i widzą, że na tym dobrze wyszli, możliwe, że i te by wymienili za inne należące do TF Kable. I podejrzewam, że znowu by na tym lepiej wyszli a my byśmy mieli więcej terenu przy Reymonta, a oni więcej boisk jak to ma miejsce teraz.
|
No tylko jaki jest sens w wymianie, skoro i tak nic na tym nie powstanie? Terenów pod bazę jest wystarczająco od kilku lat a nawet łopaty nie wbito.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.