Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16368
Stary 12.11.2010, 12:35
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
Dziś kończy się kadencja rady, więc na koniec złożyłem ostatnią interpelację dotyczącą naszego stadionu:

"W jakim terminie inwestor planuje odebrać od wykonawcy gotowy cały stadion z wszystkimi trybunami i zapleczem oraz zagospodarowanym terenem?
Czy według inwestora bardziej realny jest termin zakończenia w marcu 2011 roku czy w czerwcu 2011 r.?
Proszę o podanie dokładnej daty, określonej w miesiącu i roku zakończenia tej inwestycji."

Termin odpowiedzi 3 grudnia.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Wiślaków i dziękuję za pomoc!
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ,że bedzie to jednak Maj - Czerwiec .Nawet jak napisza date x to juz tyle razy nie dotrzymali terminow ,ze jeden wiecej to dla nich nic nie znaczy.
Odpowiedz cytując