Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36219
Stary 12.11.2010, 12:22
Dobrze, że Patryk nie ma ochoty na przenosiny do Legii bo dla naszych działaczy nie ma znaczenia gdzie, byle tylko kasa się zgadzała, no i ten okropny dług zmaleje
Odpowiedz cytując